Чіполіно — персонаж старої доброї казки італійського письменника Джанні Родарі. Він веселий, винахідливий, ніколи не сумує, завжди готовий прийти на допомогу своїм друзям. Цей образ дуже пасує нам - ми веселі, з радістю готуємо і пригощаємо наших друзів.

Історія

Засновником і власником Чіполіно піца є Олег Крицький. Попрацювавши в різних сферах діяльності та спробувавши себе в різних напрямках, він вирішив повернутися до сімейної традиції роботи в харчовій сфері. Оскільки досвіду роботи в нього не було, Олег почав з нуля — кур'єра з доставки піци, потім потрапив на кухню, став піцайоло, згодом став старшим зміни, а згодом відповідав за відкриття та запуск нових закладів. Працюючи на інших Олег мріяв про власний заклад, де він зміг би зробити все так, як він бачить і відчуває. Зусилля і працьовитість принесли свої плоди та в лютому 2014 року піцерія відкрила свої двері для гостей.

Спочатку Олег усім займався один, сам стояв за стійкою, готував піци, доставляв замовлення, займався закупівлею продуктів. Згодом піцерія ставала дедалі популярнішою, і він став набирати персонал, передаючи свої знання і досвід іншим.

Сьогодні Чіполіно піца має повноцінний штат співробітників — піцайол, адміністраторів, кур'єрів. Але одна функція, яку Олег залишив за собою — це закупівля продуктів і контроль якості продукції.

Чому ми?

Чіполіно піца — це невелика сімейна піцерія на Подолі. Ми спеціалізуємося тільки на піці, і в цьому ми досягли майстерності. Ми любимо те, що ми робимо і завжди готуємо з душею.

У нас відкрита кухня, це означає, що за бажання ви можете поспостерігати за процесом приготування вашої піци від початку і до кінця. Також, можна поспілкуватися з піцайоло і послухати його розповіді та кумедні історії, або весело поговорити з адміністратором, який точно допоможе не загубитися в нашому розмаїтті піц і визначитися з вибором.

У нас невеликий, але дуже дружній і веселий колектив, тому атмосфера в нашому закладі завжди сонячна і тепла попри погоду за вікном.

Ми знаємо, як у дощовий день хочеться посмакувати гарячою смачною піцою, але виходити з дому ну дуже не хочеться. Саме для таких випадків ми і придумали кур'єрську доставку. Наші кур'єри привезуть ароматне частування прямо до вас додому.

Ми готуємо тільки зі свіжих продуктів українського виробництва. Це означає, що продукти потрапляють до нас безпосередньо від постачальників у найкоротші терміни, що гарантує незмінно високу якість. Тісто ми готуємо самі, вручну, за своєю технологією. Ми готуємо піцу саме для вас, тому вона завжди свіжа, ароматна і незмінно смачна. І так, ми самі любимо поласувати своїм продуктом.

Піцерія — це універсальний заклад, вона ідеально підходить для великої галасливої компанії та для теплого сімейного обіду з дітьми, а також для романтичної вечері вдвох. Піца — це завжди свято і гарний настрій.

Чекаємо вас за адресою вул. Хорива 25/12!